« Geri

Ultrason X

  Dış Mekan İçin En İyi Satılan Ultrasonik Kuş Caydası, 

Zararlı Kuşlar Hiçbir Tuzak, Kimyasal Madde veya Zehir ile İnsana Ait Değil, 3.000 Metrekarelik Ayak Üzerine Pahalı Temizleme ve Onarım Örtüleri Üzerinden Para Kazanır 


 

Sessiz Kuş Kontrol Sistemi ile Kuşlardan Kurtulun. Ultrason X  ise  özellikle açık havada ve yarı kapalı alanlarda yıl boyu kullanım için tasarlanmış dünyanın ilk ultrasonik kovucu. Ünite, insanların işitme seviyesinin üzerinde olan ve insanlar için rahat bir ortam oluştururken etkili bir şekilde kuşlardan kurtulabilen ses dalgaları yaratarak çalışır.

Ultrason X'in  i 4-hoparlör sistemi yayınları rritating, onları zorlayarak kuşların kurtulmak endişe verici, ultrasonik frekanslar bırakmak. Bu elektronik kuş repelası akaryakıt istasyonları , otoparklar, ambarlar, patios ve diğerleri için anlaşma yapıyor!

AYRINTILAR

Garanti + Garanti 30 Günlük Elektronik Performans Memnuniyet Garantimiz ve 6 Aylık Üreticinin Malzeme Hatalarına Karşı Garantisi ile desteklenmektedir. Ultrasonik kuş caydırıcığı - kuşları caydırıcı sessiz-insan frekansları üretir Büyük alanları korur  -  Zararlı kuşları yarı kapalı açık alanlardan ( 3,600 sq ft. ) Uzak  tutur Birçok kuş türüne karşı etkili  - herhangi bir kuşu itmek için spesifik olmayan sesler idealdir Tamamen programlanabilir -  güçlü yüksek frekanslı ultrasonik dalgalar oluşturmak için son teknolojiyi kullanır Hava şartlarına dayanıklı - NEMA tipi kutu, dış mekanlara dayanıklı tasarlanmıştır.
Adres :   Emekyemez Mah. Okçu Musa Caddesi Menevşe Han No:22 Kat:1/139 Şişhane Beyoğlu İSTANBUL / TÜRKİYE

Telefon :   +90 212 238 00 36               Fax :   +90 212 238 00 39               Mail :   info@tbyelektrik.com

Copyright 2011©  TBY Elektrik. Tüm Hakları Saklıdır.